Dům u moře jako investice

Mallorca je největším z Baleárských ostrovů, nachází se cca 200 km jižně od Barcelony. Jako provincie Španělska je součást schenghenského prostoru. Má vysoce rozvinutou infrastrukturu a rozmanité prostředí. Hory na severní straně se starobylými městečky, malebné jihovýchodní pobřeží, kde se dá nalézt romantika i soukromí, typická a nepřelidněná zástavba ve vnitrození s fíkovníky, citrusovými plantážemi, vinicemi a fincami nebo luxusní zástavba na jihozápadě okolo hlavního města Palma de Mallorca. Palma je místo s dávnou tradicí, kde se mísí vlivy všech středomořských kultur, ale právě tak i moderním centrem s vlastnosti evropského velkoměsta.

Ostrov je skvěle dostupný z ČR díky přímým letům, případně po vlastní ose, třeba i autem trajektem z Barcelony.

V oblasti jsou příznivé podmínky pro jachting a rybaření, zátoky a přístavy přitom netrpí tlačenicí jako na Jadranu nebo na Ibize.

Ostrov je oblíbenou destinací pro cyklisty a golfová hřiště tu samozřejmě nechybí.

Klima je příznivé pro celoroční pěstování plodin, oliv nebo vína včetně zpracování finálních produktů. V neposlední řadě Mallorca je místem obecně s velmi dobrou zdravotní péčí a poměrně hustou sítí mezinárodních škol.

Vlastnictví nemovitosti na Mallorce je v současné době jednodušší než se zdá díky dobré dostupnosti hypoték od španělských bank. Výnosy z případného dlouhodobého pronájmu jsou obvykle nad úrovní 4% p.a. a zhodnocení ceny nemovitosti je velmi příznivé. To vše, včetně například pronájmu či zprostředkování koupě motorového člunu či jachty, je již také součástí naší přidané hodnoty právě pro Vás.

Zpět na titulní stranu

Chcete víc informací?
Pole značená hvězdičkou jsou povinná.

Potvrzení emailu
1652075

Kontakt

Tel: +420 602 800 408
ALT CREDIT A.S. SUCURSAL EN ESPAÑA, Calle Estrelles 5, 07630 Campos, Illes Balears (Mallorca)
info@altcredit.cz